Dětské hřiště a sportoviště - Materiál


MATERIÁL

A   Lepené hranoly jsou vysokotlakově - vakuově impregnované a natřené ekologickými olejovými nátěry vyhovujícími normě EN 71. Řetězové chodníky a sezení na lavičkách jsou z finské borovice upravené thermowood technologií. Podlaha, schody, lezecké stěny a střecha je z voděodolné protismykové překližky.

B   Zábradlí na schodech je komaxitované, nejvíc namáhané zábradlí nad skluzavkou, nad lezeckými stěnami šplhací tyče, držáky a výlezy jsou vyrobené z nerezu. Z nerezu jsou vyrobené i lavičky.

C   Lezecké kameny jsou vyrobené z materiálů určených pro profesionální použití.

D   Bočnice a pružinové houpačky jsou z kvalitního HDPE plastu.

E   Používáme zkoušené nerezové řetězy, zabudovaná ložiska ve výkyvných částích, pogumované sezení s hliníkovou konstrukcí na houpačkách.

F   Žárovězinkované kotvení prvků, pevná lana s kovovou výztuží.

 

MATERIÁL - CROQUET

SPOJOVACÍ SYSTÉM

GT spojovací systém je inovativní způsob, jak zajistit trvanlivost a spolehlivost konstrukce a zároveň zajistit nejvyšší stupeň bezpečnosti a spolehlivosti. GT kombinace poskytuje velké kontaktní plochy, a tím se zvyšuje stabilitu konstrukce a umožňuje kombinovat prvky v různých úhlech.

Použití kombinovaného zařízení dětských hřišť GT eliminuje jakékoliv další rizika, která jsou specifická pro normy (cross) spojovacích prvků.

DŘEVO

Finská – severská borovice, impregnovaná a opatřená 3 vrstvami ekologickým nátěrem - lazurou:


  • Lepená kulatina Ø 10cm

  • mimostředový hranol 10x10cm

  • mimostředový hranol 10x10cm frézovaný

OCELOVÉ PRVKY

Ocelové prvky, jako jsou zábradlí, madla, prvky kolotoče, houpačky a pružin jsou opatřeny práškovým nástřikem, který poskytuje odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Skluzná plocha skluzavky a řetězy jsou vyrobeny z nerezové oceli. Všechny spáry a uzávěry jsou hladké, profilované, a bezpečné pro uživatele. Kotvy jsou žárově pozinkované.

HPL, HDPE

HPL, pro výrobu HDPE pružinových houpadel, markýzy a zábradlí, jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a mechanickému poškození a bobtnání. Jejich použití eliminuje výběr barvy. Z vodovzdorné překližky jsou vyrobeny sedáky a horolezecké stěny.

LANA

Lana a lanové mosty jsou vyrobeny z polypropylenového lana s ocelovým jádrem, opatřeny plastovými kryty pro zabránění vzniku úrazů, pronikání vlhkosti a nepříznivým povětrnostním podmínkám a častému nasazování

                                       www.tewiko.cz | www.ukazatelrychlosti.cz | www.bezdratovy-rozhlas.cz | www.titanove-nadobi.cz | www.kominy-nejlevneji.cz